Markalar
Kategoriler

Hakkımızda

1998 Yılında medikal sektöre adım atarak , 2012 yılında ‘ÜÇEL TIBBİ MALZEMELER’ adını alarak bu güne ulaşan yolculuğu başladı.Bu sürede sağlık birimlerinin temel gereksinimi olan birçok ürünün ülkemizde piyasaya aktarılmasını öncülük eden bir firma olarak tanındık.

Geçmişten günümüze medikal alanda gelinen yolda tek kullanımlık sarf malzemeler ve  tıbbi cihazlar satışında kaliteden ödün vermeden faliyet gösteren firmamız, sağlık sektöründe ‘önce insan ve istikrarlı fiyat’ ilkesinden ödün vermeksizin bugünün teknolojisini ve uluslar arası standartları müşterilerine sunmaya devam ediyor. Ve sizlerden bize yansıyan güvenle kontrollü ürün satışı, geniş ürün yelpazesi, üstün kalite, kalite anlayışı, hızlı servis ağı ile farklılaşma ve sürekli gelişmeyi hizmet olarak sunuyor.

Bu yolda hizmet verdiğimiz özel hastanelere, resmi kurumlara, eczane ve firmalara, bayisi olduğumuz ürünlerde meydana gelen aksaklıkların derhal ve koşulsuz giderilmesi için eğitimli ve donanımlı kadromuz ile her an ulaşma amacını güdüyoruz.

Ankara’da Toplamda 450 metrekarelik bir alanda faliyet gösteren firmamız 3000 civarında ürün çeşitliliği ile satışını gerçekleştirmektedir.

Her zaman yeniliklere açık ve öncü olma anlayışını benimseyen ‘ÜÇEL TIBBİ MALZEMELER’ sizlerin daha yakınınızda ve daha hızlı ulaşılabilir olmak amacı ile her an elinizin altına bulunacak web sitelerimiz ile sizlere uzaktan yardım etmeyi gereksinim duyduk.

‘KENDİ VÜCUDUMUZDA KULLANILMASINI İSTEMEDİĞİMİZ HİÇBİR ÜRÜNÜ SATMAYACAĞIZ’

Güveniniz ve tercihiniz için Teşekkürler.

                                 Genel Müdür ’Hamza KÜÇÜK’